Jaké služby nabízím?

Tvorba www stránek

Realizuji webové stránky na klíč. Předem navhrnu vhodná doporučení, následně předložím grafický návrh, mohu i dodat kompletní texty.

Tvorba webových stránek >>

Webové aplikace

Programuji v PHP (Nette) a MySQL webové aplikace. Mám zkušenosti například s rezervačními systémy, e-shopy či analyzování dat.

webové aplikace >>

CMS systém

Naprogramoval jsem si vlastní CMS systém, v kterém vytvářím webové aplikace a stránky. Obsahuje mnoho rozšiřitelných modulů.

CMS systém >>

SEO optimalizace

Máte-li webové stránky, neznamená to, že Vás klienti najdou. Právě proto je tu SEO optimalizace. Díky SEO zlepšíte návštěvnost stránek.

SEO optimalizace >>

SEO konzultace

Široké veřejnosti nabízím SEO audit a odborné konzultace. Tato služba je proto cílena na stránky vytvořené ostatními firmami.

SEO audit, konzultace >>

PHP programátor

Jsem senior programátor a analytik, Odborník na bezpečnost webových aplikací v PHP, mám již 13 let praxe v oboru.

PHP programátor >>

Správa www stránek

Postarám se Vám o hotové www stránky, tzv. Správa www stránek. V případě volné kapacity mohu převzít prezentace i jiných firem.

Správa www stránek >>

Copywriting

Pod pojmem copywriting si můžete představit vytvoření zajímavých textů, které přilákají nové zákazníky na nové webové stránky.

Copywriting >>

Ostatní služby

Nenašli jste požadovanou službu z oboru tvorby webových stránek, SEO či programování? Přesto mi neváhejte zavolat: 737 981 440!

Kontakt >>
TOPlist